На Одещині депутата вимагають покарати за новорічне привітання «з Путіним»

Депутат Одеської облради Андрій Бабенко оприлюднив заяву до Управління СБУ та ГУ ПП в Одеській області про притягнення до відповідальності болградського депутата райради Віталія Градінара за провокаційне новорічне привітання. Чиновник опублікував у соціальній мережі знімок «з Путіним».

Про це Андрій Бабенко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Депутат Болградської райради від Опозиційного блоку «За життя!» Віталій Градінар опублікував у Facebook пост із провокаційним фото, на якому зображено главу країни-агресора під час трансляції російського державного телеканалу «Росія 24», забороненого в Україні.

Мною, депутатом Одеської обласної ради, будуть направлені депутатські звернення до ГУНП на Одещині та Управління Служби безпеки України в Одеській області з приводу перевірки та оцінки цього діяння, що має ознаки правопорушення, передбаченого ст. 110 та ч. 1 статті 111 Кримінального Кодексу України», – зазначив Бабенко.

Депутат облради зазначив, що це прояв «відкритої неповаги до України та умисна пропаганда сепаратизму та агресії проти нашої держави».

Тепер він чекатиме реагування органів правопорядку та безпеки держави та «залишає за собою право вибору методів та способів спілкування з подібними «непорозуміннями» виключно на користь України».

Раніше повідомлялося, що на початку лютого 2022 року партія «Слуга народу» планує прийняти перші рішення щодо застосування імперативного мандату до місцевих депутатів від політичної сили.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук пропонує вшанувати депутатів-засновників державної незалежності України. Речник ВР зареєстрував у парламенті відповідний законопроект «Про статус народного депутата – засновника державної незалежності України».

У Херсоні 1 січня невідомі побили депутата міськради від партії «Європейська солідарність» Ігоря Осауленка. Інцидент стався на вулиці Академіка Тарле після того, як чиновник зробив зауваження через петарди.