Рейс круїзного лайнера в Гонконгу відмінили через Омікрон

Влада Гонконгу не дозволила відправку круїзного лайнера «Спектр морів» з кількома тисячами пасажирів після того, як у 9 людей на борту виявили контакти з хворими на COVID-19.

Про це повідомляє Associated Press.

Повідомляється, що круїзний лайнер компанії Royal Caribbean, який у неділю відплив у рейс “Круїз у нікуди”, був змушений повернутися до Гонконгу в середу після того, як у 9 пасажирів виявили близькі контакти з пацієнтом, зараженим Омікроном.

Корабель повернувся до порту і почалося тестування всіх пасажирів на COVID-19. Як повідомили в Royal Caribbean, дев’ять пасажирів, про яких говорилося, були негайно ізольовані, але ні в кого з них тести не виявили коронавірусу.

ЗМІ зазначає, що оператор Royal Caribbean вже пообіцяв пасажирам відшкодувати частину вартості рейсу. Також у компанії заявляють, що вони будуть ретельніше підходити до подальших круїзів, щоб уникнути спалахів захворювання на борту. Зазначається, що у Гонконгу діють суворі обмеження щодо COVID-19.

Нагадаємо, влада Об’єднаних Арабських Еміратів вводить заборону на виїзд громадян країни, які не пройшли вакцинацію від COVID-19.

У Чорногорії набувають чинності оновлені умови перетину кордону.