У Goldman Sachs вважають, що біткоїн може подорожчати до $100 тисяч

У Goldman Sachs Group не виключають, що біткоїн може подорожчати до $100 тисяч, оскільки кількість інвесторів, які віддають перевагу інвестуванню в цю криптовалюту замість золота для захисту від знецінення, зростатиме.

За оцінкою Goldman, ринкова капіталізація біткоїну становить майже $700 млрд. Він займає 20% ринку активів, що використовуються для захисту від знецінення, що складається з біткоїну та золота. Вартість золота, доступного для інвестицій, становить $2,6 трлн.

Якщо частка біткоїну на цьому ринку зросте до 50% протягом наступних п’яти років, його ціна перевищить $100 тис., а річна дохідність за цей період становитиме 17-18%, вважає Зак Пандл, керівник відділу валютної стратегії Goldman Sachs Research.

У вівторок біткоїн торгувався по $46 тис. після зростання приблизно на 60% минулого року. У листопаді курс криптовалюти сягав $69 тис. З 2016 року він зріс на понад 4700%.

Нагадаємо, біткоїн у понеділок оновив максимуми початку грудня понад $52 тис. Зростання першої криптовалюти відбувається на тлі нових рекордів фондового ринку США за індексом S&P 500.