“Люди казали, що це неможливо”: як юна гімнастка без частини руки досягає успіхів у спорті (Відео)

Сара

Взяти участь в Олімпіаді та інших спортивних змаганнях – головна мета юної Сари Бекаревич

Про художню гімнастику Сара Бекаревич мріяла з дитинства, відколи побачила по телебаченню трансляцію Чемпіонату Світу із цього виду спорту. Дівчинка, тоді ще дитина – вирішила – саме цим хоче займатися у майбутньому. Хоча і відрізняється від своїх однолітків-спортсменок. Сара народилася без лівого передпліччя. Але це її не зупинило.

“Деякі люди казали мені, що це неможливо, що я не зможу цього робити. Але я змогла. Мені байдуже, хто там що каже. Значення мають лише мої відчуття, чого я можу досягти”, – наголошує гімнастка Сара Бекаревич.

Спочатку Сара записалася у місцевий гурток художньої гімнастики. Мама дівчинки каже – пощастило із тренеркою, яка погодилася на заняття, попри те, що у юної вихованки немає частини руки.

“Спочатку було дуже дивно. Не можу сказати, що важко – просто дивно, адже для мене це був новий досвід. І чим більше ми звикали – тим більше вчилися одна від одної. Я побачила її талант, познайомилася під час тренувань. І зрозуміла, що Сара особлива. Але особливою її робить рішучість і відданість праці”, – розповіла тренерка Аміна Лепіч-Мілавіч.

Тепер Сара займається три рази на тиждень. А також – бере участь у локальних та міжнародних змаганнях, звідки часто привозить нагороди.

“Я знала, це буде непросто. Але коли тяжко тренуєшся, і робиш це знову і знову – все стає легко”, – переконує гімнастка.

“Я насправді вірю в цю дівчинку, в Сару, і я дуже пишаюся, що вона обрала мене своєю тренеркою. Я впевнена, що ми обидві станемо гарною командою і одного разу вона виступить на світовому чи європейському чемпіонаті. І, дасть Бог, може і на Олімпіаді. Адже вона справді це може”, – запевняє тренерка.

Взяти участь в Олімпіаді та інших спортивних змаганнях – головна мета юної Сари Бекаревич. Також дівчинка мріє, що її приклад допоможе й іншим людям із тяжкими травмами чи вродженими вадами кінцівок. І вони не зупиняться на шляху до власних мрій.

Нонна Стефанова, “5 канал”.

Читайте також: У Києві та області працюватиме соціальне таксі для ветеранів російсько-української війни та дітей з інвалідністю: як замовити