Тайвань викупив 20 тисяч пляшок рому з Литви, які заблокував Китай. В уряді поділилися своїми рецептами з цим напоєм

Компанія Tobacco and Liquor, яка належить уряду Тайваню, викупила 20 400 пляшок литовського рому, який призначався для Китаю, але мав бути заблокованим на китайській митниці. Китай погіршив свої дипломатичні стосунки із Литвою через її підтримку Тайваню та почав блокувати імпорт товарів з цієї країни.

Про це пише The South China Morning Post.

Литовська компанія MV Group Production мала привезти тисячі пляшок рому до Китаю, але товар фактично опинився під загрозою блокування на китайській митниці через нещодавнє напруження у відносинах країн.

Дізнавшись про це, тайванська компанія вирішила викупити ром. Купівлю здійснили 18 грудня ㅡ за 11 днів до того, як вантаж повинен був прибути до порту материкового Китаю.

Очільник Tobacco and Liquor Corp розповів, що після новини про викуп рому ним зацікавилося багато людей у Тайвані. Оскільки шоколад і пиво, вироблені в Литві, останнім часом отримали теплі відгуки серед тайванських споживачів, компанія очікує, що зможе швидко розпродати партію рому.

Вантаж вже в неділю має прибути до Тайваню та з’явиться на полицях магазинів не раніше кінця січня. Зараз компанія вже виробляє пакування та етикетки для рому з перекладом.

На підтримку литовського рому Національна рада розвитку Тайваню навіть підготувала кілька рецептів із цим напоєм: від десертів до м’яса.

Нагадаємо, в Ірландії почало діяти рішення уряду, яке запроваджує мінімальні ціни на алкоголь, що продається в алкогольних магазинах, звичайних магазинах та супермаркетах.