Лондонський зоопарк розпочав щорічний перепис своїх мешканців

Перепис триватиме близько тижня

У Лондонському зоопарку рахують усіх: тварин, птахів, плазунів і навіть комах. Там розпочався щорічний перепис мешканців. Про це повідомляє MSN, передає “5 канал”.

Усього 400 видів, і десятки тисяч особин. Тварин також вимірюють і зважують. Це допомагає визначити їхній стан здоров’я, а іноді і вагітність. Для підрахунку і вимірювання кожної з тварин існують різні способи. Найпопулярніший – із використанням улюбленої їжі тих, кого обстежують. Перепис триватиме близько тижня. Потім Лондонський зоопарк поділиться даними з іншими звіринцями світу. За час пандемії цей зоопарк втратив близько 20 мільйонів фунтів прибутку. 

“Коронавірус мав величезний вплив на Лондонський зоопарк. Багато людей не здають собі справи, що ми маємо благодійну систему фінансування і не маємо фінансування від уряду. І втратили понад 20 мільйонів фунтів. Дуже вдячні тим людям, які робили пожертви для нас і досі роблять. Завдяки цьому ми вийшли з фінансової діри. Помітно те, як змінилася поведінка наших відвідувачів. Люди дуже хочуть гарно проводити час не у приміщенні. І це саме те, що дає Лондонський зоопарк”, – сказав головний доглядальник тварин Ден Саймондс.

Читайте також: У Берлінському зоопарку тварин почастували ялинками