У Полтаві депутати від “ЄС” вимагають відставки міського голови Мамая за антиукраїнські висловлювання

"Європейська Солідарність"

Карпов зазначив, що ці слова Мамая вже розійшлися в Росії, яка тепер використовує це як підставу для своєї пропаганди

Фракція “Європейська Солідарність” в Полтавській міській раді вимагає відставки міського голови Олександра Мамая, за скандальні висловлювання, які він сказав в ефірі телеканалу “Наш”. Про це повідомляє пресслужба партії “ЄС”. 

“Вже майже тиждень пройшов з того часу, коли міський голова міста Полтава Олександр Мамай на телеканалі “Наш” сказав, що на території України воює Росія і США і що тут йде “братовбивча війна”, – сказав голова фракції “Європейська Солідарність” в Полтавській міськраді Андрій Карпов.

За його словами, всі свідомі депутати міської ради, в тому числі “Європейської Солідарності”, висловили своє обурення цими висловлюваннями, які повністю транслюють російську пропаганду.

“Ці його вислови вже розійшлися в Україні і країні-агресорі Росії, яка тепер використовує це як підставу для своєї пропаганди”, – наголосив він.

“Хотів би почути від Олександра Мамая або спростування цієї інформації, або пояснення, що він мав на увазі. Вимагаю від нього вибачитися перед пам’яттю 14 тис. українців, які загинули за те, щоб в Полтаві був мир, за те, щоб полтавці могли обирати міського голову на чесних виборах і він не призначався з Москви”, – зазначив Карпов.

“Хотів би це почути якнайскоріше, тому що розумію, що кожен може помилятися, в кожного можуть бути різні погляди, але за сім років війни вже треба було розібратися. Тому я вимагаю від вас вибачень, пояснень, якщо ви цього не зробите, я вимагаю вашої відставки”, – підсумував депутат.

Як повідомляв 5.UA, міський голова Полтави Олександр Мамай заявив, що в Україні нібито воюють Сполучені Штати Америки і Росія.

Нагадаємо, міський голова Чернігова назвав “фігнею” закріплений у Конституції курс на вступ до НАТО.