Чоловік витратив $330 тис. та вісім років на іграшкову залізницю

У Великій Британії чоловік витратив понад $330 тис., щоб побудувати у підвалі найбільшу іграшкову залізницю в країні.

Саймону Джорджу, 53 роки, на це знадобилося вісім років. Про це пише Daily Star.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свято для кожного: головні тренди для подарунків

Довжина залізниці близько 61 м. Гроші на неї чоловік отримав за рахунок продажу акцій. Залізнична лінія точно зображує ділянку більше 3 км Хітон-Лодж-Джанкшен, збудовану в 1983 році.

“Все почалося з того, що у 12-річному віці я проводив багато часу в Хітон Лодж, спостерігаючи за поїздами, що проїжджали. Я навіть не захоплювався моделями залізниць, але пам’ятав деталі парк чи магазинчик на розі. У дитинстві маємо свої особливі місця, куди тікаємо. Я часто приходив туди у дитинстві та проводив там багато часу, спостерігаючи, як проїжджають вантажні потяги”, – каже чоловік.

Модель він створив із використанням 500 старих фотографій. На одній з них, він сам у дитинстві, який спостерігає за товарним поїздом, що проїжджає. Тепер залізницю виставили на огляд у Йоркширі.

В Україні заборонили постачання та продаж пластикових музичних іграшок у вигляді робота на колесах та ведмежа-неваляшки. Масова частка свинцю в них перевищена у 164 рази. Про це 24 листопада повідомило ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області.