Туреччина передасть ВСУ ще не менше 20 “Байрактарів” найближчим часом, – Bloomberg

1

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Bloomberg

Американські журналісти поспілкувалися зі своїми джерелами в турецькому уряді та керівництві виробника зброї Baykar, яке перебуває в тісному контакті з урядовцями.

Видання дізналися, що Україні таємно передадуть ще щонайменше 24 безпілотників найближчим часом.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Застосування Bayraktar на Донбасі було вимушеним, ми не порушуємо мінські угоди, – Резніков. ВIДЕО

Журналістам також натякнули, що загалом Україна отримала від Туреччини "значно більше" безпілотників, ніж повідомляли в офіційних джерелах.

Джерело в турецькому уряді додало, що постачання "Байрактарів" Україні дає більше можливостей Туреччині для тиску на Росію.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Безпілотники Bayraktar можуть почати випускати в Україні, – посол Боднар

Джерело в турецькому уряді додало, що Туреччина натомість підписала угоду про спільне будівництво космічних ракет за українською технологією ракет типу "Зеніт-2". На думку журналістів, ця угода може допомогти турецькому урядові в розробці балістичних ракет.

"Байрактар ТБ2" (Bayraktar) – турецький ударний оперативно-тактичний середньовисотний безпілотний літальний апарат з великою тривалістю польоту. Розробка і виробництво компанії "Байкар Макина".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Україна і Туреччина реалізовують понад 30 оборонних контрактів, – техдиректор Baykar Makina