Байден готує комплекс заходів проти Росії на випадок вторгнення в Україну (Відео)

Джо Байден

Американський президент переконаний, що Путіну буде складно втілювати свої агресивні плани

Джо Байден повідомив, що Вашингтон готує нові запобіжні заходи проти Росії на випадок її вторгнення в Україну. Про це повідомляє “5 канал”.

Байден каже, ті заходи, які розроблять проти Кремля, будуть дієвими, і Путіну буде складно втілювати свої агресивні наміри. 

Раніше держсекретар Ентоні Блінкен повідомив, що Сполучені Штати планують запровадити економічні санкції проти Росії в разі збройного нападу на Україну. І це мають бути такі обмеження, від яких раніше американська влада відмовлялася. 

“Я підтримую постійний контакт із нашими союзниками в Європі та з Україною. Сюди залучені мій держсекретар і радник із безпеки. Зараз готується комплекс ініціатив проти Росії. Аби не дати змоги Путіну зробити те, чого бояться люди, і те, що він може зробити”, – заявив Байден. 

Як відомо, розвідка США викрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну, яке, припускають, може трапитися на початку 2022 року. Мовиться про ймовірну атаку з окупованого Криму або через кордон із Росії, або через Білорусь.