Зеленський не зробив жодного кроку, щоб посилити позицію України перед загрозою військового загострення – Рахманін (Відео)

Сергій Рахманін

Також нардеп пояснив, що розуміє під терміном “масштабна війна”

Народний депутат від фракції “Голос” Сергій Рахманін у програмі “Політклуб Віталія Портникова” прокоментував кроки Володимира Зеленського щодо посилення позиції України перед загрозою військового загострення. Про це повідомляє “5 канал”.

Також нардеп пояснив, що розуміє під терміном “масштабна війна”.

“Під масштабною війною я не розумію там величезний наступ на Київ великими танковими колонами. Під масштабною війною я розумію, перш за все, локальну, але достатньо масовану атаку, яка може бути справді на будь-якій дільниці. І насправді, що би не казав Володимир Олександрович, ми до цієї війни не готові. І це його провина, перш за все, бо, маючи все одно 50%, на моє переконання, загрозу… він не зробив жодного кроку для того, щоби посилити позицію України перед справді реальною загрозою військового загострення”, – зазначив Рахманін.

Дивіться повний випуск програми: 

Як повідомляв 5.UA, державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що президент Росії Володимир Путін готовий до вторгнення в Україну, але ще не вирішив остаточно.

А Зеленський заявив, що Україна “не зможе зупинити війну без прямих переговорів з Росією”.

Нагадаємо, в США сенатори Роб Портман і Джин Шахін запропонували додатково виділити Україні по лінії Пентагону 50 млн мільйонів. Вони запропонували поправку до бюджету на 2022 рік.

Уряд Канади також розглядає можливість посилення своєї військової місії в Україні на тлі агресивної активності Росії на кордоні. Вивчаються обидва варіанти.

Як відомо, розвідка США викрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну, яке, припускають, може трапитися на початку 2022 року. Мовиться про ймовірну атаку з окупованого Криму або через кордон із Росії, або через Білорусь.

Нагадаємо, раніше голова ГУР МО Кирило Буданов заявив, що Росія готується атакувати південь та схід України на початку 2022 року. Для цього біля кордонів з Україною сконцентрували 92 тисячі військовослужбовців. 

Як повідомляв 5.UA, голова Міноборони Олексій Резніков вважає, що Росія не йтиме у великий наступ та не захоплюватиме територій.