Tesla вимагає в Китаю скасувати мита на ввезення графіту – він потрібен для електромобілів


Tesla опинилася серед кількох сотень представників автопрому, які звернулися до Торгового представництва США (USTR) з проханням звільнити від митних зборів матеріали та запчастини, що ввозяться з Китаю і використовуються під час виробництва або ремонту автомобілів, пише CNBC.


Проблеми з постачаннями викликали у США різке зростання цін на нові та вживані автомобілі. Цьому сприяли мита, встановлені американською стороною на початку торгової війни з Китаєм. Для деяких компаній було зроблено винятки, проте всі пільги закінчилися на початку цього року.


У жовтні USTR заявило, що розгляне можливість відновлення пільг для низки компаній, особливо у випадках, коли йдеться про безальтернативний імпорт з Китаю.


Минулої середи Tesla подала три публічні заявки на підтримку скасування ввізного мита на графіт, який використовується при виготовленні анодів для тягових акумуляторів для електромобілів.


Компанія уточнила, що цей матеріал у необхідних кількостях може постачатися лише з материкового Китаю.


Ініціативу підтримала SK Battery America та її материнська компанія SK Innovation. Всього було подано 2024 заявки.


 За підрахунками авторів видання Resource World, на один електромобіль припадає близько 100 кг графіту.


Автопром стурбований не лише графітом. Компанії Toyota, Magna та AutoZone виступають за скасування мит на електроприводи для автомобільних сидінь, друковані плати для камер у системах допомоги водієві, а також інших компонентів та сировини.


На початку торгової війни з Китаєм глава Tesla Ілон Маск кілька разів звертався до колишнього президента США Дональда Трампа у твіттері. Зокрема, він пропонував запроваджувати симетричні мита лише у тих випадках, коли їх зі свого боку вже запровадив Пекін.