Мінітрактор допомагає в господарстві весь рік

 Два роки тому село так засипало снігом, що діти не могли дійти до школи. Відкидали вручну всім людом. Добре, що мав мінітрактора з додатковим обладнанням для прибирання снігу. Ним очищував сільські вулиці, розповідає 43-річний Олег Дідик із Вільховця Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

 Односельці побачили це чудо й почали наймати мене на роботу. Навесні не мав жодного вільного дня й заробив чимало. Взимку техніка теж без діла не стоїть. Бо нею можна не тільки сніг відкидати, але й у теп­лицях поратися, перевозити вантажі.

Мінітрактор активний помічник у господарстві в будь-яку пору року. Навесні та восени справляється з усіма роботами в полі садіння, обробка, збір урожаю. Влітку його можна використовувати для косіння трави, кропіння городу.

 Дорогий агрегат не брав. Потужністю 12 кінських сил вистачає з головою. Зі шнековим снігоприбирачем обійшовся 80 тисяч гривень. При ­купівлі раджу звернути увагу на підсилювач керма, чи є привід на чотири колеса й рульове управління ними.

Важливий фактор наявність місцевого дилера. З ним стане легше знайти необхідні запчас­тини.

 Для невеликих ділянок обирають мінітрактор потужністю 1215 кінських сил. Окупиться такий за два роки, розповідає менеджер із продажу сільськогосподарської техніки 43-річний Василь Кеба з Вінниці. У комплекті є ґрунтофреза. Інше причіпне обладнання культиватор, шнековий снігоприбирач, плуги, косарку та пристрій для різання дров можна докупити. Трактор обладнаний датчиками температури двигуна, тиску мастильної системи. Коробка передач має шість швидкостей уперед і дві назад.

Така техніка витрачає вдвічі менше палива, ніж звичайний трактор. Бере не більш як літр солярки за годину, а це велика економія. Розвиває швидкість 2025 км/год.

 Наші представники самі привозять техніку. Навчають користуватися. Грошей за доставку по області не беремо. На мінітрактори даємо річну гарантію, що передбачає технічне обслуговування професійними механіками, додає Кеба.

Замовити мінітрактор можна за телефоном 0(67) 431 08 34. Працівники магазину підберуть найоптимальніший для вас ва­ріант.

Детальну інформацію дізнавайтеся в магазині фірми “Азимут” за адресою: м. Вінниця, вул. Брац­лавська (колишня Островського), 69, vintractor.com.ua