У “Нафтогазі” заявили, що частина українців може бути переведена на учетверо вищий тариф на газ

"Нафтогаз України"

“Нафтогаз України” очікує позитивного рішення регулятора щодо створення стійких умов для споживачів природного газу

З 1 грудня деякі споживачі можуть бути переведені на газовий тариф вище 30 грн за куб.м, якщо Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), не затвердить автоматичне переведення клієнтів в “Газопостачальну компанію “Нафтогаз України”. Про це йдеться на сайті компанії.

Зазначається, що ДК “Нафтогаз України” звернулася до НКРЕКП щодо підключення всіх побутових клієнтів “постачальника останньої надії” на умовах базової річної пропозиції. Це дозволить клієнтам отримувати газ протягом усього опалювального сезону за ціною природного газу – 7,96 грн/куб.м (з ПДВ, без вартості розподілу/доставки).

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” очікує позитивного рішення регулятора щодо створення стійких умов для споживачів природного газу.

Повідомляється, що у разі відсутності підтримки з боку НКРЕКП з 1 грудня 2021 року постачальник “останньої надії” зобов’язаний здійснювати постачання газу всім своїм споживачам за ціною, розрахованою за формулою, яка наведена в пункті 24 Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника “останньої надії”.

“У такому випадку ціна на газ буде змінюватися щодня і може скласти більше ніж 30 грн за куб.м”, – зазначили в компанії.

Нагадуємо, як заявляв експерт, ситуація з дефіцитом електричної енергії, вугілля та газу була створена штучно з метою підвести Україну до здачі свого суверенітету. 

Як повідомляв 5.UA, цього року опалювальний сезон для багатьох українців розпочнеться з підвищення тарифів на тепло і гарячу воду. Такий прогноз озвучила експерт у сфері ЖКГ Христина Ненно.

Раніше голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв розповів, коли Україна зможе збільшити власний видобуток газу.

Читайте також: Нинішній опалювальний сезон може стати найважчим за десятиліття: які причини

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.