В Харкові модернізовано командирський танк Т-64БВК, – Укроборонпром. ВIДЕО

Танк оснащено сучасними спостережувальними приладами – тепловізорами, телевізійною системою спостереження за навколишнім простором задньої півсфери, новітньою апаратурою супутникової навігації та командирською баштою з кулеметом НСВТ калібру 12,7 мм, повідомляє Цензор.НЕТ, посилаючись на сайт Укроборонпрому.

Проведено безліч модифікацій задля ефективного ведення бою.

"Наше головне завдання – забезпечувати українських армійців надійною та оновленою бойовою технікою, яка відповідає умовам ведення сучасного бою, – повідомляє директор підприємства Герман Сметанін. – Модернізація командирського танка є надвідповідальною, оскільки необхідно не лише значно поліпшити наявні характеристики, а й створити всі належні умови для ефективного керування підрозділом за будь-яких погодних умов та у будь-який час доби. Колектив заводу успішно виконав це завдання. Це має особливе значення в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України".

Водночас схожі роботи працівники заводу проводять з партією танків Т-64БВ, які разом з Т-64Б становлять основу танкових Сухопутних військ України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія перекинула до українського кордону батальйон танків Т-80У. Це може бути не залякування, а активна загроза, – Bloomberg