В Україні розпочався тиждень «Інклюзивності та різноманіття»


В Україні за підтримки першої леді Олени Зеленської та ініціативи «Бізнес без бар’єрів» відбулось спільне відкриття тематичного тижня «Інклюзивності та Різноманіття». Про це повідомляється на сайті «Данон».


Згідно з повідомленням, у форматі панельної дискусії учасники міжнародних та українських компаній поділилися набутим досвідом та останніми досягненнями у впровадженні кращих практик безбар’єрності у своїх компаніях.


До заходу приєдналися представники таких компаній як книжкова платформа Yakaboo, «Ощадбанк», «Ашан Україна», «ДТЕК», SOCAR, «Кока-Кола Україна», «Перший Український Міжнародний Банк», юридична фірма Asters, мережа супермаркетів «Сільпо», IT-компанія «EPAM Україна», торгівельна мережа «Фокстрот», ПриватБанк, компанія Visa.


«Будь-який бізнес – великий чи малий – це соціальний організм. Він безпосередньо впливає на соціальну атмосферу у країні – задоволеність громадян рівнем і способом життя. Тож в інтересах країни – створювати умови, щоб бізнес був відповідальним корпоративним громадянином. Щоб він розумів свій внесок у соціальні зміни, – зауважила Олена Зеленська.


Раніше Mіnd писав, як сформувати безбар’єрне спортивне середовище в Україні. І до чого тут приватні благодійні ініціативи.