У посилці із США митники знайшли меч самурая – фото

Меч "танто"

Пакунок направлявся у Вінницю

Працівники митного поста “Львів-поштовий” під час огляду одного з міжнародних поштових відправлень виявили самурайський меч – “танто”. Пакунок направлявся у Вінницю. Про це повідомляє Львівська митниця.

“У посилці, відправленої з США на адресу приватної особи у Вінниці, окрім задекларованих одягу, взуття та кухонного приладдя, знаходився японський меч. Знахідку, що могла становити небезпеку для поштових працівників чи інших громадян, вилучили та скерували на експертизу. Згідно з висновком фахівців, вказаний предмет був виготовлений на зразок японських мечів “танто”, є холодною зброєю, бойова частина якої призначена для нанесення рубляче-різаних ушкоджень”, – мовиться в повідомленні. 

Меч

Так громадянка порушила порядок пересилання через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, товарів заборонених до пересилання. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил. Санкція статті передбачає конфіскацію цих товарів. Найближчим часом справу скерують до суду.

Як повідомляв 5.UA, у аеропорту “Бориспіль” прикордонники затримали чоловіка, який намагався вивезли до Непалу вовків під виглядом собак. 

Нагадаємо, 76-річний іноземець намагався вивезти з України старовинну книгу та картину.