Шмигаль назвав організатора держперевороту в Україні

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що за підготовкою державного перевороту з метою повалення прозахідної влади в Україні «безумовно» стоїть Росія.

Про це повідомляє Reuters. «У нас є секретні дані, які свідчать про особливі наміри (вчинити переворот, – ред.)», – сказав Шмигаль. Відповідаючи на питання, чи стоїть за цим російська держава, він сказав: «Безумовно».

Прем’єр заявив, що нарощування російських військ на кордоні з Україною є частиною широких російських зусиль, спрямованих на те, щоб зломити український імпульс до вступу в Європейський союз.

«Вони щось готують», – сказав Шмигаль про Росію, не уточнюючи. При цьому він додав, що українська розвідка виявила діяльність «зовнішніх сил», які намагаються вплинути на політичну опозицію всередині країни, щоб розпалити народне повстання і переворот.

«В українському суспільстві немає революційних настроїв. Ми розуміємо, що був вплив ззовні, щоб посилити протести в Києві, зробити їх сильнішими. Наша секретна служба проводить спеціальне розслідування», – заявив Шмигаль.

Нагадаємо, під час останньої пресконференції президент Володимир Зеленський заявив, що оточення Ахметова разом з росіянами втягують олігарха в спробу держперевороту. Він нібито планується на 1-2 грудня. А СБУ повідомила про порушення справи про держпереворот за участі представників РФ.

загрузка…