Путін прокоментував чутки про війська на кордоні з Україною

Президент Росії Володимир Путін стверджує, що справа не у військах на кордоні з Україною, а потрібно налагоджувати відносини між державами.

Про це він заявив на інвестиційному форумі, повідомляє видання “Риа Новости”.

Він сказав, що про введення військ казали ще на початку року, але цього не сталося. Тому потрібно налагоджувати відносини, й тоді погроз ніхто не відчуватиме.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіс Зеленського відреагував на готовність Ердогана стати посередником між Україною й РФ

“Справа не в тому, щоби вводити там війська – не вводити, воювати – не воювати. А річ у тому, щоб налагодити відносини: зі створення більш справедливого сталого розвитку та врахування інтересів у сфері безпеки всіх учасників міжнародної діяльності. Ось якщо ми щиро до цього прагнутимемо, то жодних загроз ніхто не відчуватиме”, розповів президент Росії.

Росія з 15 листопада активно нарощує боєготовність для масштабної ескалації на кордоні з Україною. Для цього перекидає війська й техніку до окупованого нею Криму.

За оцінками української сторони, Росія вже зосередила біля кордонів України, включно з тимчасово окупованими територіями Криму, а також Донецькою та Луганською областей близько 40 батальйонних тактичних груп або 115 тис. військових.