Окупанти таємно завозять в ОРДЛО бойову техніку, озброєння та пальне – розвідка

Для транспортування російські окупаційні війська використовують залізничний та автомобільний транспорт

Протягом листопада окупанти приховано завозили на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях бойову техніку, озброєння і пальне. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Командування ЗС РФ протягом листопада продовжувало посилювати бойові можливості оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях”, – мовиться в повідомленні. 

Зокрема, окупанти приховано завозили залізничним і автомобільним транспортом з території РФ бойову техніку, озброєння і боєприпаси, засоби радіоелектронної боротьби, безпілотні літальні апарати та інше майно військового призначення.

“При цьому, до підрозділів противника доставлено понад 3 тис. тонн пального, запаси мастил і технічних рідин для експлуатації техніки і озброєння в зимових умовах, повернено чергову партію бойових машин, відновлених та модернізованих на російських ремонтних підприємствах”, – йдеться в повідомленні. 

 
Як інформував 5.UA, минулого тижня в ОРДЛО прибула чергова група кадрових російських військовослужбовців для посилення розвідувально-диверсійних та саперних підрозділів.

Наприкінці жовтня The Washington Post повідомило про те, що чиновники у США та Європі стривожені накопиченням військ біля кордонів України. 

Нагадаємо, раніше голова ГУР МО Кирило Буданов заявив, що Росія готується атакувати південь та схід України на початку 2022 року. Для цього біля кордонів з Україною сконцентрували 92 тисячі військовослужбовців. 

Як повідомляв 5.UA, голова Міноборони Олексій Резніков вважає, що Росія не йтиме у великий наступ та не захоплюватиме територій.