Бутусов відмовиться від державної охорони, якщо її запропонують

Головний редактор видання “Цензор.Нет” Юрій Бутусов не отримав наразі пропозицій надати йому державну охорону.

Про це він розповів “Радіо Свобода”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Політичні репресії проти всіх, хто захищав Україну з 14-го року, неприпустимі”, ЄС

Так він прокоментував заяву радника голови Офісу президента Олексія Арестовича, який висловився за те, щоб журналісту дали охорону. За словами Бутусова, жодних пропозицій він не отримував, але й не планує приймати охорону в разі, якщо такі будуть.

“Найбільше загрожують моєму життю саме керівники держави – президент Зеленський, голова Офісу президента Єрмак, голова СБУ Баканов, заступник голови Офісу президента Татаров, начальник комітету з розвідки Демченко і виконувач обов’язків глави ДБР Сухачов. Загрозу вбачаю передусім зі сторони цих посадовців, які спровокували конфлікт і продовжують намагатися мене дискредитувати, й за будь-яку ціну змусити замовчати, або дискредитувати мою інформацію щодо мережі російських зрадників, російських агентів у Офісі президента, які провалили ряд спецоперацій в 2020 році”, сказав він.

Раніше Арестович заявив, що проситиме надати Бутусову державну охорону. Він пояснив це побоюванням, що журналіст може стати “сакральною жертвою”, хоча не уточнив, з чиєї саме сторони йому загрожує небезпека.