Інстаграм-блогер Заліско влаштував бучну еротичну вечірку в День пам’яті жертв Голодоморів. ФОТО

Частиною вечірки були еротичні танці й відверті конкурси, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Львівський портал.

29-річний Олександр Заліско – блогер з авдиторією в 1,1 млн підписників. Походить з Чернівецької області, 2015 рокунавіть балотувався до Чернівецької міської ради від партії "Сила та Честь". Тоді йому забракло голосів.

Шоумен-ведучий Володимир Остапчук, який керував святом Заліска, виклав в Інстаграм фото з підписом "блогерська голодна туса".

1

Фото: Блогер Заліско

Святкуванням обурилося чимало підписників, а роботу львівського Будинку вчених було припинено у зв'язку з порушенням норм карантину.

Фото: Блогер Заліско

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Чий Крим? Російський!.. АТОшников не люблю. Много о себе возомнили. П#здуй работать!" – блогерка зі Львова. ВIДЕО

Гостями Заліска були блогери-мільйонники, зокрема – Наталі Литвин (1 мільйон підписників), Таня Самбурська (1,5 мільйона), Валерія Юрченко (1,3 мільйона), Саша Бо (1,9 мільйона). Блогерам, вочевидь, було байдуже до негативної реакції читачів. Сам Заліско в відповів аж увечері наступного дня.

"27 листопада – це мій день народження! І я святкую свій день! Я не обирав день, коли мені народитися. І святкую його так, як захочу. Кожного року я святкую свій день народження саме в останню суботу листопада. І жодного року – це не хвилювало нікого. Так чому хвилює цього року? Чи може насправді не хвилює? А це черговий привід звинуватити когось в чомусь? В цей день працювало все. Телебачення, розважальні програми, ресторани, в Києві навіть відбулася ресторанна премія. 97% людей зустрічалися в закладах, співали та танцювали. То чому ви кричите про це? Я дійсно поважаю людей, які і правда вшановують жертв голодоморів. Ставлять свічку ( не в сторіз), свідомо думають про це. Але їх меншість. І вони тут не кричать. Вони щиро роблять те, що їм велить серце", – висловився блогер.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Свічки в пам’ять про жертв Голодомору запалили українські бійці на передовій. ФОТОрепортаж