“Динамо” обіграло аутсайдера з голом на останній хвилині

Київське “Динамо” обіграло “Минай” в Ужгороді з рахунком 2:0. Відзначилися Віктор Циганков і Микола Шапаренко.

Динамівці вийшли на гру в бойовому складі й, здавалося, у першому таймі просто зметуть господарів з поля. Кияни створили пів десятка моментів, але реалізувати вдалося лише один, коли Циганков реалізував пенальті. У першому таймі динамівці моментами просто зачиняли “Минай” у його карному майданчику, не даючи підвести голову й подумати.

Ніхто не очікував, що в другому таймі гра може змінитися кардинально. У перші 15 хвилин “Минай” на чолі з Євгеном Селезньовим увімкнув такий пресинг, що у двох моментах м’яч просто дивом не залетів у ворота Георгія Бущана. В одному з випадків лише стійка воріт урятували чемпіонів після удару того ж таки Селезньова.

Господарі в другому таймі теж претендували на 11-метровий, але арбітр після консультації та відеоперегляду призначити пенальті все ж не наважився, зафіксувавши гру рукою в Матича. Під кінець гри після травми одного з гравців “Миная”, господарі залишилися вдесятьох, але Месхі з вигідної позиції не влучив у кут воріт.

Розплата настала миттєво. Єдиний момент у другому таймі динамівці реалізували бездоганно. Шапаренко ударом зльоту замкнув простріл з правого флангу. Після цього найпалкіші уболівальники господарів потягнулися до виходу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Краще України могла бути лише Північна Македонія шотландські фанати

Кияни зміцнили лідерство в чемпіонаті. Після 16 турів у них 41 заліковий бал. Щоби змістити чемпіона з 1 місця “Шахтарю” завтра треба буде обігрувати “Інгулець” з перевагою в чотири м’ячі.