“У нас унікальна армія, коли вони чують про напад Путіна, то кажуть: “Нарешті” – Мартін Брест (Відео)

Мартін Брест

Він наголосив на важливості волонтерської допомоги для бойового духу бійців на фронті

Українські військові готові до наступу російської армії, вони не бояться війни і готові боронити свою державу. Про це в етері “5 каналу” сказав колишній піхотинець Олег Болдирєв, який відомий українцям як письменник, волонтер Мартін Брест.

“У нас унікальна армія, коли вони чують, що зараз нападе Путін, вони кажуть: “Нарешті”. З одного боку, люди, які довгий час воюють, дуже стійкі морально. З іншого боку, вони за стільки часу набули такого досвіду, що війною їх не налякати”, – переконаний колишній піхотинець.

Він наголосив на важливості волонтерської допомоги для бойового духу бійців на фронті.

“Я маю на увазі саме поїздки волонтерів на фронт, прибуття їх у військові частини, а не відправка допомоги поштою”, – каже письменник.

Він пояснює, що часто бійці вдаються в питання: для чого вони там, заради кого. Вони бачать ситуацію в країні і починають злитися.

“Волонтери, які проявляють увагу до бійця з тилової частини України, є необхідною змичкою. Людина починає відчувати сильні емоції, які змінюють її”, – пояснив Мартін Брест.

Як повідомляв 5.UA, 21 листопада очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Росія готується напасти на Україну наприкінці січня – на початку лютого 2022 року. За даними української розвідки, державу вже оточили тактичні групи батальйонів російських військ. Таке враження, ніби окупанти намагаються взяти її в кільце, сказав Буданов, і наголосив, що напад Москви може стати наймасштабнішим від 2014 року.