Розслідування про святкування ювілею Єрмака очолило тренди YouTube (Відео)

Ювілей Єрмака на держдачі в Синьогорах

Серед коментарів – заклики до Володимира Зеленського піти у відставку разом з очільником свого офісу

Розслідування видання “УП” про святкування ювілею керівника Офісу президента України Андрія Єрмака вийшло на перше місце у трендах YouTube. За два дні відео набрало понад 350 тис. переглядів та майже 3 тис. коментарів.

Серед коментарів часто зустрічається заклик до глави держави Володимира Зеленського піти у відставку разом з очільником свого офісу.

“Єрмака потрібно негайно відправити у відставку”, “Зелю геть!”, “Імпічмент такому президенту”, “Чи не задорого нам коштують ці “слуги”? Напевно, потрібно їх “звільнити”, “Єрмака потрібно негайно відправити у відставку” тощо.

Деякі користувачі нагадують про обіцянки, які колись публічно давав президент.

“Нехай у цих резиденціях живуть дітки”, багато чого обіцяв, бла-бла-бла”, “Цинізм нашої влади зашкалює”, “Які ж ми довірливі! Так купилась на наче правдиві обіцянки”.

Один із найпопулярніших коментарів про характерний час подій: “Дуже символічно, що це все відбувалось у День Гідності та Соборності”.

Також багато хто дякує журналістам за якісну роботу, чесність та “розкриття очей народу”.

Нагадуємо, “Українська правда” опублікувала розслідування, в якому повідомила, що на ювілей керівника ОПУ Андрія Єрмака в державну резиденцію президента України в Синьогорах главу держави Володимира Зеленського та інших гостей доставляли гелікоптерами ДСНС.