Китайським знаменитостям заборонили хвалитися багатством у соцмережах

Китай заборонив знаменитостям хвалитися багатством у соцмережах під час останнього наступу на індустрію розваг.

Управління кіберпростору Китаю оголосило, що знаменитостям у країні не дозволять “хвалитися багатством” чи “екстравагантним задоволенням” у соцмережах. Про це пише Daily Mail.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Японія озброюється через загрози з Китаю

Правила також забороняють знаменитостям публікувати неправдиву чи приватну інформацію, провокувати фанатів проти інших фан-груп та розповсюджувати чутки.

Крім того, акаунти знаменитостей та фанатів у соцмережах повинні будуть дотримуватися “громадського порядку та добрих звичаїв, правильної орієнтації громадської думки та цінностей, просувати основи соціалізму та підтримувати здоровий стиль та смак життя”.

Влада Китаю продовжує зміцнювати вплив на індустрію розваг.

У вересні китайських знаменитостей попередили, що вони мають “виступити проти декадентських ідей поклоніння грошам, гедонізму та крайнього індивідуалізму”. Це прозвучало на симпозіумі, організованому Компартією. Зустріч у Пекіні проходила під гаслом: “Любіть вечірки, любіть країну, захищайте мораль та мистецтво”. На ній були присутні високі партійні чиновники та керівники шоу-бізнесу, яким сказали, що повинні дотримуватись соціальної етики, особистої моралі та сімейних цінностей.

Китай вважає поп-культуру та гонитву за багатством небезпечним західним імпортом, який загрожує комунізму, оскільки просуває індивідуалізм, а не колективізм.

Минулого місяця Пекін планував заборонити відеоігри, в яких зображені відносини геїв, “жіночних чоловіків” чи дозволено гравцям обирати між добром чи злом. Офіційні особи заявили, що країна більше не розглядає ігри як “розвагу”, а як форму мистецтва, яка має просувати те, що вона вважає “правильними цінностями”. Таким чином, також заборонять відеоігри, пов’язані із завоюваннями “варварів”, спробами змінити історію нацистів чи імперської Японії.

Японія планує рекордні витрати на оборону у додатковому бюджеті. Таким чином, Японія та західні союзники, включаючи США, Велику Британію та Австралію, реагують на посилення мілітаризації Китаю в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.