«Слуга» з’явився на телеканалі Ахметова, попри офіційний бойкот

Народний депутат України від фракції «Слуга народу» Олег Дунда дав коментар в ефірі телеканалу «Україна 24», попри заявлений партією бойкот каналу.

Про це свідчить трансляція каналу, повідомляють Українські Новини.

Депутат прокоментував інформацію, що Державне бюро розслідувань має намір допитати керівника Офісу Президента Андрія Єрмака про спецоперацію у справі «вагнерівців». У Дунди запитали про ймовірні результати цього допиту.

«По-перше, я не слідчий і не пан Єрмак, аби вважати, що будуть якісь результати. Це у них треба питати. Загалом для себе я багато років тому ухвалив рішення, приблизно 10 років тому, що не треба боятися допитів. Якщо за твоєю спиною немає нічого, то чому боятися? Дав свідчення і пішов. Жодних проблем не бачу, тому я б не звертав на це уваги»

— Олег Дунда,
нардеп фракції «Слуга народу»

Він устиг сказати буквально кілька речень, після чого канал почав транслювати підхід прес-секретаря Сергія Никифорова перед прес-марафоном Зеленського.

Телеканали «Україна-24» та «Україна» входять до складу холдингу «Медіа Група Україна» бізнесмена Ріната Ахметова.

Нагадаємо, всередині листопада проект журналістських розслідувань Bellingcat опублікував першу частину свого розслідування щодо зриву операції із затримання найманців приватної військової компанії (ПВК) «Вагнера» у Білорусі. В ньому підтверджується, що Зеленський знав і санкціонував операцію, а голова Офісу президента Андрій Єрмак запропонував відтермінувати її на тиждень, що призвело до її зриву.

19 листопада на ТРК «Україна» вийшла програма «Свобода слова Савіка Шустера», присвячена оприлюдненим фактам та провалу операції із затримання бойовиків ПВК «Вагнера». Ніхто із запрошених від гостей від влади та партії «Слуга народу» на неї не прийшов. Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк зазначив, що «програма є майданчиком олігархічної пропаганди та далека від цінностей свободи слова».

24 листопада нардепи «Слуги народу» оприлюднили спільну заяву, в якій відмовилися брати участь в ефірах на телеканалах Ахметова «Україна-24» та «Україна». Депутати ухвалили спільне рішення ігнорувати медіа, які «власник навмисно перетворює на свій корпоративний гучномовець для шантажу держави та суспільства».

Втім, на сьогоднішній прес-марафон Зеленського запрошено представника телеканалу «Україна».

загрузка…