Зеленський: Бурба заробляв гроші на інформації розвідки

Зеленський: Бурба заробляв гроші на інформації розвідкиЗеленський: Бурба заробляв гроші на інформації розвідки
Екскерівник головного управління розвідки Василь Бурба

Фото: УНІАН


Президент України Володимир Зеленський заявив, що колишній керівник головного управління розвідки Міністерства оборони Василь Бурба заробляв гроші на отриманій інформації. Про це він повідомив під час пресмарафону.


«Коли я прийшов, я хотів його звільнити, бо розвідники не дуже гарно про нього говорили. Під час перебування на посаді в СБУ він керував блокуванням транспорту, коли розганявся Майдан. Він цим займався, але Петро Олексійович вирішив його зберегти. Поставив його керівником розвідки України. Він не розвідник, він СБУшник, він особисто розвідоперацій не виконував», – заявив він.


Зеленський також сказав, що будинок, розташований по сусідству з його тимчасовою резиденцією, головний розвідник відремонтував за 11 млн грн.


«Я зробив висновки й хотів звільнити цю людину. Після цього об’являється, звичайно ж, Петро Олексійович, який за усім цим стоїть. Він хотів розколу наших відносин із США», – додав президент.


Він додав, що такий керівник розвідки його не влаштовував.


Про Бурбу президент заговорив, коментуючи спецоперацію щодо вагнерівців. За його словами, спецоперація від початку була під назвою «Бурба». За його словами, спецоперація була непродуманою та націленою на те, щоб зіпсувати відносини України зі США та Туреччиною.


Нагадаємо: Bellingcat опублікував першу частину розслідування про «вагнерівців». Зеленський та Єрмак хотіли відкласти спецоперацію.