Журналісти, яких не пустили на пресконференцію Зеленського, влаштували акцію – включення (Відео)

Акція ЗМІ

Журналісти кажуть, що такий розподіл несправедливий

Пресмарафон “30 запитань президенту України”, присвячений екватору каденції Володимира Зеленського проходить протягом 12:00-15:00 сьогодні, 26 листопада. На зустріч запросили представників тільки тридцяти ЗМІ.

Частина журналістів, яких не допустили до пресконференції, влаштували акцію протесту. Журналісти кажуть, що такий розподіл, коли не всі медійники можуть прийти і поставити запитання, не є справедливим. Офіційна позиція президента, що буцімто це через карантинні обмеження. Варто зауважити, що ведуча “5 каналу” Анна Мірошниченко теж бере участь у цій пресконференції.

Крім того, до місця зустрічі Зеленського зі ЗМІ прийшли громадські активісти, які, зокрема, збирають підписи за відставку керівника ОП Єрмака.

Зустріч із журналістами відбувається в коворкінгу Creative States недалеко від Kyiv Food Market, де Зеленський два роки тому проводив свій перший пресмарафон. Це була його перша велика зустріч із представниками ЗМІ. Вона тривала 14 годин. Після цього Президент ще двічі давав великі пресконференції. Для зустрічі традиційно обирав незвичні місця. На першу річницю інавгурації – журналістів запросив на ґанок Маріїнського палацу. На другу – зібрав медійників на території українського державного концерну “Антонов”.