У Брюсселі водії Uber, що протестують, заблокували кілька тунелів

Таксисти Uber перед початком ранкової години пік у п’ятницю заблокували в бельгійській столиці два автомобільні тунелі у напрямку центру міста, протестуючи проти рішення суду, який оголосив додаток компанії незаконним.

Про це повідомляє Le Soir.

У середу апеляційний суд Брюсселя оголосив, що використання програми Uber незаконне, ґрунтуючись на ухвалі від 1995 року про сервіси таксі та оренду автомобілів з водієм. Внаслідок цього користування додатком із вечора п’ятниці є незаконним і близько 2000 водіїв не можуть виходити на роботу.

Через акцію таксистів перекрито тунелі П’ятдесятиріччя, Луа і Тервуерен.

Лідер однієї з координуючих протестів асоціацій заявив, що вони готові блокувати вулиці столиці щодня, поки питання не вирішать.

Днями фактично вже досягли домовленості про реформу законодавства в цій сфері, яке врахувало б і традиційну модель роботи таксі, і “гнучкіші” сервіси з моделлю типу Uber, пише Brussels Times. Проект передбачає врегулювання роботи платформ типу Uber та Hitch та їх інтеграцію до загального законодавства, а також забезпечення чесних правил конкуренції.

Нагадаємо, на тихоокеанських Соломонових островах другий день тривають заворушення, поліція застосовувала сльозогінний газ.

загрузка…