Співробітники Amazon з 20 країн страйкують з вимогою поліпшення умов праці

Співробітники Amazon з 20 країн страйкують з вимогою поліпшення умов праціСпівробітники Amazon з 20 країн страйкують з вимогою поліпшення умов праці

Фото: Dave Sanders for The New York Times


Співробітники Amazon з 20 країн світу страйкують у «Чорну п’ятницю» з вимогою поліпшення умов праці. Про це повідомляє Business Insider.


Протести відбуваються в рамках ініціативи «Make Amazon Pay» у коаліції з 70 міжнародними профспілками та організаціями. Серед них – Greenpeace, Oxfam та Amazon Workers International.


«Пандемія показала, як Amazon ставить прибуток попереду працівників, суспільства та нашої планети… Amazon бере занадто багато і віддає занадто мало. Настав час змусити Amazon платити», – написав Make Amazon Pay у своїх вимогах.


Вимоги до Amazon включають підвищення зарплат, кращу безпеку роботи та «призупинення жорсткого режиму продуктивності та спостереження, який Amazon використовував, щоб тиснути на працівників».


Нагадаємо: Amazon присвоїла $60 млн чайових водіїв сервісу Amazon Flex. Суд зобов’язав компанію повернути всі кошти постраждалим.


У Німеччині Amazon звільняє співробітників через вимоги підвищити зарплату. Страйк торкнувся семи підприємств Amazon у Німеччині.