Шопліфтери в Louis Vuitton. У Сан-Франциско пограбували елітні бутіки на суму понад $1 млн

Поліція Сан-Франциско заарештувала 9 осіб, які брали участь у пограбуванні елітних бутиків на суму понад мільйон доларів.

Прокурор округу Сан-Франциско Чеса Буден заявив, що дев’ять осіб отримали звинувачення в скоєнні кримінальних злочинів після масових пограбувань на площі Юніон-сквер.

За даними правоохоронців, як мінімум 40 осіб брали участь у серії крадіжок в елітних магазинах.

Злочинці натовпами вривалися в дорогі бутіки, включаючи магазин Louis Vuitton, хапали все, що могли, і відносили крадені речі в припарковані поруч автомобілі.

Деяких злодіїв також звинуватили у незаконному зберіганні вогнепальної зброї.

«Це недрібні крадіжки. Це не провина. Це кримінальний злочин. Сьогодні ми пред’являємо звинувачення у скоєнні тяжких злочинів»,— заявив Буден.

Нагадаємо, влада Нью-Йорка посилить заходи безпеки в місті, де 24 листопада пройде найбільший у США святковий парад до Дня подяки, відомий під назвою «Мейсі». Комплекс заходів щодо запобігання терористичних загроз поширять на весь маршрут параду.

При цьому заходи безпеки до свята будуть посилені по всій країні через нещодавній наїзд автомобіля на учасників параду в місті Вокеша, тоді загинули 6 людей і ще десятки людей було поранено.

загрузка…