Канада готується до нових повеней: мешканців попередили про евакуацію

Канада готується до нових повеней у Британській Колумбії, яка і так сильно постраждала від стихії. Мешканців попередили про евакуацію.

Про це повідомляє CTV News.

За прогнозами синоптиків, найбільше постраждає південне узбережжя провінції. Повені очікуються через дощі, які піднімуть рівень вод у річках.

“Очікується, що в результаті першого випадання дощу в річках спостерігатиметься підвищення рівня води, а в районі Саншайн-Кост, Хау-Саунд та Норт-Шор очікується найбільший потік”, – йдеться у повідомленні центру прогнозів.

Попередження про повінь вже діє для річки Сумас та прерії Сумас в Абботсфорді. Спостереження за повенями поширюється на прилеглі райони долині Фрейзер, горах Північного берега, протоці Хау, Саншайн-Кост.

Шторм буде “типовим за силою” для осінніх штормів у долині Фрейзер, але це може завадити відновленню після попередньої повені у цьому районі.

Мер Абботсфорда Генрі Браун уже заявив, що місто готове до повені настільки, наскільки це можливо.

Регіональний округ Оканаган-Сімілкамін оголосив про евакуацію кількох об’єктів нерухомості вздовж річки Сімілкамін на південний схід від Прінстона. Деякі об’єкти в Прінстоні також перебувають у стані евакуації.

Нагадаємо, влада Канади розглядає посилення військової місії в Україні на тлі загрози з боку РФ. Нова Міністр оборони Канади Аніта Ананд вивчає кілька варіантів посилення підтримки України.

У провінції Нова Шотландія Канада та Україна разом будуватимуть комерційний космодром

загрузка…