“Чого він має сюди припертися?”: Данілов заявив, що загрози безпосереднього вторгнення РФ в Україну поки немає

Олексій Данілов

Водночас додав, що всі оборонні та силові відомства щодня аналізують ситуацію довкола українських кордонів

Загрози безпосереднього вторгнення Росії на українську територію поки немає. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в етері українського телеканалу, передає “5 канал”.

Водночас додав, що всі оборонні та силові відомства щодня аналізують ситуацію довкола українських кордонів. Адже поки є Росія, теоретично загроза існує завжди.

“Для того, щоб робити пряме вторгнення, мають відбутися певні речі, цих речей поки немає. Чи будуть вони завтра, ми будемо дивитися, аналізувати. Гіпотетично події, що Путін має напасти на незалежну нашу країну і прийти в Київ, – де та допомога, на яку він тут буде, як варіант розраховувати? Наша земля, чого він має сюди припертися?”, – заявив Данілов.

Нагадаємо, раніше голова ГУР МО Кирило Буданов заявив, що Росія готується атакувати південь та схід України на початку 2022 року. Для цього біля кордонів з Україною сконцентрували 92 тисячі військовослужбовців. 

Як повідомляв 5.UA, голова Міноборони Олексій Резніков вважає, що Росія не йтиме у великий наступ та не захоплюватиме територій. 

Як відомо, наприкінці жовтня знане американське видання The Washington Post повідомило, посилаючись на власні джерела у військових відомствах США та Європи, що Росія в черговий раз нарощує війська на кордоні з Україною. Уже через кілька днів видання Politico опублікувало супутникові знімки, що підтверджують нарощування військ Російської Федерації на кордоні з Україною.