Ліквідовані після запуску БЕБ підрозділи “економіки” та “К” в СБУ створили наново в іншому департаменті. Баканов, як Вам не соромно, – “слуга народу” Безугла

Про це повідомила у фейсбуці нардеп "Слуги народу", заступниця голови Комітету Ради з питань нацбезпеки та оборони Марʼяна Безугла, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні історичний день в СБУ. Згідно Закону про Бюро економічної безпеки, ліквідовано підрозділи "економіки" та "К"…і …тарам-пам-пам…створено наново в ДЗНД (Департамент захисту національної державності)", – зазначила вона.

Нардеп висловила впевненість, що в межах реформи СБУ тільки комплекс заходів в законопроєкті 3196-Д "здатен подужати гідру".

"Звертаюсь до усіх притомних фахівців, допомагайте голосуванню законопроєкту і реформі, як можете. Це питання вашого майбутнього, нашого майбутнього і національної безпеки. І все-таки скажу це, а далі вже казатиму і більше: Баканов Іван Геннадійович, як Вам не соромно … або ж якщо Вас тримають в заручниках, зв‘яжіться / дайте знати", – резюмувала парламентарій.

Читайте також: Голова СБУ Баканов не прийшов на презентацію "Слуг народу" про реформу СБУ. ФОТО

1