Україна вимагає в Іспанії відкликати шкільні підручники з «російським» Кримом

Посольство України в Іспанії закликало міністра освіти відкликати з усіх шкіл країни підручники для 6 класу, де окупований Крим на мапі зобразили частиною РФ.

«Посол Сергій Погорельцев невідкладно звернувся до міністра освіти і професійної підготовки Іспанії Пілар Алегрії Контіненте з приводу грубої помилки, допущеної у підручнику «Соціальні науки» для 6-го класу середньої школи видавництва «Edelvives» стосовно приналежності Кримського півострова РФ»

— Посольство України в Іспанії

Уперше помилку виявив користувач Facebook Богдан Довгань. Дипломати просять українців, які побачили схожі порушення, не лише писати про це у соцмережах, а і звертатись до видавництв та державних установ.

Як повідомлялось, у вересні в Італії автори підручника з географії зарахували Україну до регіонів РФ.

Раніше на сайті Інституту модернізації змісту освіти оприлюднили підручники з історії, де карта України була представлена ​​без окупованого Криму.  Міністерство освіти та науки України та Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» зобов’язали видавництво «Грамота» переробити мапу України без Криму в підручниках історії для 9-10 класів.

загрузка…