Зеленський сьогодні проведе тригодинний прес-марафон: кого покликали

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 26 листопада, проведе прес-марафон. Цією зустріччю з журналістами він підведе підсумки екватора своєї президентської каденції.

Прес-марафон «30 питань президенту України» розпочнеться о 12:00 та триватиме три години. Захід транслюватиметься онлайн на офіційній фейсбук-сторінці Офісу президента та на провідних українських телеканалах, повідомили у ВП.

Щодо місця, то в релізі Офісу не говориться, де пройде прес-марафон. Повідомлення прес-секретаря Зеленського у Facebook теж не внесло ясності щодо цього.

«Завтра президент відповість на усі важливі питання. Журналісти прийдуть на наші запрошення. І, я думаю, коли ви побачите список ЗМІ та імен, сумнівів у упередженості не залишиться. Усі деталі – скоро – в офіційних повідомленнях», – зазначив Сергій Никифоров.

У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією та з урахуванням досвіду попередніх прес-марафонів, запросили журналістів із 30 провідних всеукраїнських та міжнародних ЗМІ. Зеленський пообіцяв, що кожен матиме можливість поставити йому своє запитання та отримати відповідь.

У президента зазначають, що на прес-марафоні будуть висвітлені різні актуальні та суспільно важливі теми. Зокрема, проведення реформ в Україні, ситуація на Донбасі країни та досягнення миру, енергетична безпека та питання тарифів, економічна стабільність, боротьба з пандемією коронавірусу тощо.

Нагадаємо, попередній осінній прес-марафон Зеленського пройшов у жовтні 2019 року і затягнувся більш ніж на 14 годину. Це спілкування президента України з пресою стало рекордним за тривалістю.

Раніше Володимир Зеленський дав велику прес-конференцію до роковин своєї інавгурації.

Спілкування зі ЗМІ відбулося у парковій частині Маріїнського палацу.

загрузка…