Влада розформувала департамент розвідки, який працював у питаннях Криму та Донбасу – Соколова (Відео)

Соколова

У вересні був наказ щодо Академії розвідки, але “паравозиком” до нього був прив’язаний і наказ про розформування цього відділу, каже журналістка

7 вересня 2021 року було підписано наказ про розформування департаменту зовнішньої розвідки, який працював над питаннями окупованих Росією територій. Про це в етері програми “Прямим текстом” на “5 канал” повідомила журналістка Яніна Соколова.

“Що мене турбує у тих справах, що я знаю, то це розформування департаменту зовнішньої розвідки. Я маю зі свого джерела один документ він датований 7 вересня 2021 року, так от в чому суть цього документа про розформування підрозділу зовнішньої розвідки, який працював у Криму, на Донбасі, був активно розвинений у 2014 році, був створений у 2008 році, там 180 людей працювало”, – розповіла журналістка.

Вона повідомила, що підрозділ займався російським питанням на окупованих території і в РФ. У вересні цього року був наказ, який стосувався Академії розвідки, але “паравозиком” до нього був прив’язаний і наказ про розформування цього відділу.

“Після приходу пана Литвиненка, який керує зовнішньою розвідкою, на посаду він виступив з ініціативою на комітеті при РНБО, Демченко також був дуже активно за це, про те, щоб підписати на пряму цей наказ і вони його таки підписали”, – зауважила Яніна Соколова.

Нагадаємо, головний редактор “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов заявив, що катівню “Ізоляція” в окупованому Донецьку планували захопити, але спецоперацію Міноборони зірвали.

Нагадаємо, головний редактор “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов заявив, що катівню “Ізоляція” в окупованому Донецьку планували захопити, але спецоперацію Міноборони зірвали.

Читайте також Пиляли зуби, не давали їжі та води, катували струмом: колишній в’язень “Ізоляції” розповів про жахливі знущання