Агресія проти України дорого коштуватиме Росії – Меркель

Ангела Меркель

Євросоюз повинен накласти нові санкції на Росію, якщо загостриться ситуація на межі Польщі й Білорусі або на сході України

Виконувачка обов’язків канцлерки Німеччини Ангела Меркель заявила, що агресія проти України дорого коштуватиме Росії. Про це повідомляє Reuters, передає “5 канал”.

Зазначається, що у Берліні вона зустрічалася з прем’єром Польщі Матеушем Моравецьким. Говорили про гібридну міграційну кризу, яку розпалює Білорусь, а також про накопичення російських військ біля українських кордонів. За словами Меркель, Євросоюз повинен накласти нові санкції на Росію, якщо загостриться ситуація на межі Польщі й Білорусі або на сході України. Каже, що їй шкода, що ані президент Росії, ані міністр закордонних справ не захотіли провести нову зустріч у “нормандському форматі” наприкінці каденції канцлерки. 

“Звісно, ми зробимо все, щоб уникнути ескалації. Будь-яка подальша агресія проти суверенітету України дорого коштуватиме. Територіальна цілісність України і так порушена через ситуацію на Донбасі. Це дуже погано. Ми підтримуємо Україну в цій ситуації”, – наголосила в.о. канцлера Німеччини Ангела Меркель.

Нагадаємо, Росія добиває “нормандський формат” і підриває залишки довіри до себе. Так міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував публікації Москвою дипломатичного листування глав МЗС РФ, Німеччини та Франції.