Монастирський заявив, що державні службовці користувалися гелікоптерами ДСНС для перельотів (Відео)

Денис Монастирський

За словами міністра, нічого протиправного в цьому немає

Державні службовці користувалися гелікоптерами ДСНС для перельотів. Цю інформацію повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час брифінгу, передає “5 канал”.

Чи літали представники Банкової на святкування дня народження Андрія Єрмака – посадовець не уточнив. Але каже: нічого протиправного в цьому немає.

“Відомча авіація використовувалась згідно з протоколами відповідними посадовими особами, це звичайна практика, вона була і буде. Це абсолютно нормальна ситуація, коли посадові особи за використання певних звернень, процедури, вони використовують відомчу авіацію. Так, звісно, була і використалася відомча авіація”, – зазначив міністр внутрішній справ Денис Монастирський.

Нагадаємо, в “УП” опублікували розслідування, де повідомили, що на ювілей керівника ОПУ Андрія Єрмака в державну резиденцію президента України в Синьогорах главу держави Володимира Зеленського та інших гостей доставляли гелікоптерами ДСНС. Згодом в Офісі президента прокоментували розслідування “Української правди” та заявили, що Володимир Зеленський не святкував ювілей у Синьогорі. На державній резиденції він брав участь у підготовці до Дня працівників дипломатичної служби, який має бути в грудні.