Журналісти, яких не запросили на пресмарафон Зеленського, протестуватимуть проти цензури (оновлено)

1

Цю пропозицію озвучила у фейсбуці журналістка-розслідувачка Тетяна Козирєва, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Колеги із непровідних ЗМІ, є пропозиція прийти під стіни "пресконференції", щоб продемонструвати – скільки журналістів хотіли і не змогли поставити запитання президенту Зеленському. Час – 12:00. Місце – (рестора. – Ред.) Автостанція піцца на Подолі", – написала вона.

Підтримати пропозицію Козирєвої колег закликала журналістка Катерина Сергацькова.

"Завтра журналісти, редактори, працівники ЗМІ прийдуть під місце проведення так званої прес-конференції президента Володимира Зеленського, щоб озвучити протест проти гібридної цензури. Журналісти мають мати рівні можливості у доступу до інформації і вправі поставити запитання, відповідей на які потребує суспільство, тоді як Офіс президента хоче спілкуватися тільки з обраними, створюючи лояльну бульбашку преси. Ні, не вийде", – написала вона.

Піцерія "Автостанція" розташована за адресою Нижній Вал, 15а.

ОНОВЛЕНО

Пізніше видання "Бабель" повідомило, що пресмарафон відбудеться у коворкінгу Creative State Arsenal на метро "Арсенальна". "Співвласник локації – консультант Великого будівництва Юрій Голик", – пише "Бабель".

Адреса Creative State Arsenal – вул. Московська, 8.

Нагадаємо, раніше Офіс Президента повідомив, що 26 листопада відбудеться тригодинний пресмарафон Зеленського. "До участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ", – повідомили в ОП, зазначивши, що такі обмеження з епідситуацією.