Вакцинація від грипу в аптеках: у Рівному стартував пілотний проєкт, ініційований МОЗ – подробиці (Відео)

Вакцина від грипу

Рівень щеплень від грипу на Рівненщині досить низький

У Рівному стартував пілотний проєкт, ініційований Міністерством охорони здоров’я, передає “5 канал”.

Зазначається, що підхопили ідею дві аптеки міста. Лише за перший день там прищепилися 24 людини. Кожен, кому виповнилося 18 років, зможе придбати вакцину від грипу в аптеці, там же пройти огляд чергового лікаря та зробити щеплення. Коштує вакцина майже 350 гривень. Таким чином медики хочуть популяризувати імунопрофілактику. Адже рівень щеплень від грипу на Рівненщині досить низький. Торік в області вакцинувалися близько 6,5 тисяч людей, це менш як один відсоток усього населення регіону.

“Якщо ти дбаєш про своє здоров’я, то ти автоматично дбаєш і про здоров’я ближніх. Так само, якщо ти не хочеш сидіти на лікарняному, а займатись своїми службовими обов’язками то робиш крок на випередження”, – каже начальниця відділу зв’язків з громадськістю УПП в Рівненській області Іванна Бояківська.

Заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук зауважує: “Людина змушена була приходити в аптеку, потім везти її в якомусь контейнері до лікаря свого і там же вакцинуватись. Ми максимально вирішили спростити цей процес, людина купує вакцину в аптеці і безпосередньо в аптеці вакцинується”.

Читайте також: Чим загрожує організму одночасне інфікування грипом і COVID-19 – Федір Лапій