Президента Чехії знову госпіталізували, тепер – з коронавірусом

У щойно виписаного з Центрального військового шпиталю у Празі президента Чехії Мілоша Земана виявили коронавірус та повернули в стаціонар.

Про це повідомляє CNN Prima News. У публікації наголошується, що 77-річний Земан нещодавно отримав третю дозу вакцини від коронавірусу. Тим не менше, у нього виявлено захворювання на коронавірус, але хвороба не має зовнішніх ознак. Рішенням лікарів він повертається до госпіталю, де проходив лікування з 10 жовтня до 25 листопада.

Земана виписали з госпіталю для того, аби він міг 26 листопада призначити нового прем‘єра країни Петра Фіалу.

Нагадаємо, Земан із цирозом печінки перебуває на лікуванні в Центральному військовому госпіталі з 10 жовтня, з понеділка він приймає відвідувачів.

11 листопада повідомлялося, що уряд Чехії на чолі з прем’єр-міністром Андреєм Бабішем подає у відставку.

Раніше лідери двох опозиційних блоків Spolu та PirSTAN, які перемогли на недавніх парламентських виборах, підписали угоду про формування коаліції.

Наприкінці жовтня ми писали, що національне управління по боротьбі з організованою злочинністю Чехії (NCOZ) перевіряє версію, що оточення президента Земана могло сховати його від лікарів та підписувати замість хворого глави держави документи.

Повідомлялося, що глава Чехії Мілош Земан не може сам приймати їжу, йому встановлений зонд для годування в шлунку. Президент республіки вже місяць перебуває в лікарні.

загрузка…