Після серії “мінувань” на Закарпатті обрали голову облради

У четвер, 25 листопада, у Закарпатській обласній раді депутати обрали голову. Ним став представник партії “Рідне Закарпаття” Володимир Чубірка.

За відповідне рішення проголосували 37 депутатів із 64.

Депутати із фракцій “За майбутнє”, “Слуга народу” і “КМКС Партія угорців України” повідомили, що не братимуть участі в голосуванні, пише Суспільне.

Володимир Чубірко був головою Закарпатської облради у 2014-2015 роках. Задекларував п’ять земельних ділянок, три будинки й три квартири. Має Mercedes-Benz 2011 року, у його дружини – Lexus 2013-го. Торік отримав подарунок – 3 млн 728 тис. грн. Готівкою тримає 1 млн 800 тис. грн і 100 тис.

Є директором фірми з вирощування зернових, бобових культур і насіння олійних культур.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У “Слузі народу” готуються до виборів

Нового голову обрали не з першої спроби, зі скандалами, взаємними звинуваченнями фракцій про незаконність дій і трьома “замінуваннями” будівлі облради, повідомляє Zaxid.net

28 жовтня представника “Слуги народу” Олексія Петрова відправили у відставку з посади голови Закарпатської облради. Той назвав сесію нелегітимною і заявив, що звернувся до прокуратури.

Після цього депутати вирішили провести наступне засідання у четвер, 4 листопада. А 4 листопада – знову перенесли засідання на 6 листопада. Тоді поліція повідомила про замінування приміщення облради. Звільнений Петров скликав засідання на 15 листопада. Тоді знову повідомили про замінування. Засідання перенесли на 17 листопада, того дня теж повідомили про замінування.