Саакашвілі висунув ультиматум та пригрозив відмовитися від лікування

Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявляє, що відмовиться від курсу лікування у військовому шпиталі в Горі, куди його перевели з тюремної лікарні, якщо до нього не пустять опозиційних депутатів.

Про це йдеться на його сторінці у Facebook.


Міхеїл Саакашвілі
екс-президент Грузії

«Вже тиждень до мене не пускають членів парламенту від «Національного руху» та інших партій. Якщо відзавтра не дозволять увійти депутатам, я відмовляюся від курсу лікування та прийму лише ті медикаменти, які мені були прописані до мого висновку»

Також Саакашвілі стверджує, що співробітники Служби державної безпеки Грузії обшукують медперсонал, аби через них він не зміг передавати суспільству послання.

Нагадаємо, з 1 жовтня Саакашвілі перебуває під арештом у Грузії.

Грузинська прокуратура звинуватила екс-президента у незаконному перетині грузинського кордону під час повернення до країни. Політик може провести у в’язниці щонайменше 6 років. Його не видаватимуть Україні.

Відразу після ув’язнення Саакашвілі оголосив сухе голодування, що суттєво погіршило його здоров’я.

8 листопада політика вивезли з виправної колонії та доставили до пенітенціарного лікарняного закладу.

20 листопада Саакашвілі заявив про припинення голодування. Внаслідок 50-денного голодування, лікарі в реанімації виявили у нього ураження мозку. Особистий лікар політика Ніколоз Кіпшидзе зазначив, що процес відновлення організму займе тривалий період.

загрузка…