Держбюджет отримав 234 мільйони за Одеський винзавод

Компанія Каплор 7 перерахувала до держбюджету 234,9 млн грн за придбаний на приватизаційному аукціоні найстаріший в Україні винзавод Одесавинпром.

Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна. Це найбільший договір купівлі-продажу держмайна на Одещині та четвертий за розміром аукціон малої приватизації в Україні за останні два роки – після готелю Дніпро, заводу Електронмаш та Львівської виправної колонії, додають у ФДМ.

Відповідно до умов приватизації, новий власник зобов’язаний забезпечити збереження профільної діяльності – виробництво виноградних вин. Також новий власник виконуватиме соціальні гарантії протягом трьох років та бере на себе відповідальність укласти охоронний договір для збереження пам’ятки архітектури.

Одесавинпром розташований у центрі Одеси на Французькому бульварі. Як приватизаційний об’єкт, він охоплює 28 будівель та споруд і 69 амфор для обробки та зберігання вина, 143 одиниці машин та обладнання, шість одиниць транспортних засобів.

Продаж Одесавинпрому став першим аукціоном з приватизації винних заводів в Україні. Очікується, що до кінця року буде продано Котовський та Ізмаїльський виноробні заводи.

Раніше ми писали, що 14 вересня відбувся приватизаційний аукціон майнового комплексу «Одесавинпром». Зі стартовою ціною 65,3 млн грн він «пішов з молотка» за 234,9 млн грн – тобто в 3,6 рази дорожче.

За комплекс змагалися 12 компаній з пропозиціями від 65,3 млн грн до 234,9 млн грн.

Найвищу ціну за лот запропонувало одеське ТОВ «КАПЛОР 7 ». Її керівницею, згідно YouControl, є Наталя Голуб. Товариство займається виробництвом вин і зареєстровано в 2017 році.

загрузка…