Глава МВС назвав нормальним використання гелікоптерів ДСНС на ювілеї Єрмака

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський прокоментував інформацію ЗМІ про використання керівництвом Офісу президента гелікоптерів ДСНС на святкуванні глави ОП Єрмака.

Про це повідомляє Укрінформ. «Відомча авіація використовувалася постійно, згідно протоколів, відповідними посадовими особами. Це є звичайна практика, вона була і буде», – сказав Монастирський.

За його словами, це «абсолютно нормальна ситуація», коли посадові особи з використанням певних звернень та певної процедури, використовують відомчу авіацію.

«Я прочитав відповідне журналістське розслідування (щодо нібито використання гелікоптерів ДСНС для святкування дня народження глави Офісу Президента Андрія Єрмака — ред.), а всі інші коментарі були вичерпно надані Офісом Президента. Але згідно протоколів, це (відомча авіація — ред.) (може — ред.) використовуватися відповідними посадовими особами», — сказав міністр.

За інформацією УП, ювілей керівника ОПУ Андрія Єрмака відзначали чотири дні, використовуючи для цього державну резиденцію Синегора у Карпатах, а для доставки туди гостей було задіяно гелікоптер Держслужби з надзвичайних ситуацій.

На дні народження глави Офісу президента Андрія Єрмака помітили близького партнера олігарха Ігоря Коломойського Тимура Міндіча.

загрузка…