Монастирський про гелікоптери ДСНС для чиновників: “Звичайна практика”

1

Про це він сказав на брифінгу, відповідаючи на питання щодо ймовірних перельотів керівництва Офісу Президента гелікоптерами ДСНС, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Укрінформ".

"Відомча авіація використовувалася постійно, згідно протоколів, відповідними посадовими особами. Це є звичайна практика, вона була і буде", – поінформував Монастирський.

Міністр зазначив, що це є "абсолютно нормальна ситуація, коли посадові особи з використанням певних звернень, процедури, використовують відомчу авіацію".

"Я прочитав відповідне журналістське розслідування, а всі інші коментарі були вичерпно надані Офісом Президента. Але згідно протоколів, це (відомча авіація. – Ред.) (може. – Ред.) використовуватися відповідними посадовими особами", – уточнив міністр.

Читайте: Завтра відбудеться 3-годинний пресмарафон Зеленського, присвячений екватору його каденції. Журналісти прийдуть за нашими запрошеннями, – ОПУ

Нагадаємо, раніше журналісти опублікували рослідування про святкування 50-річчя голови ОП Андрія Єрмака. Вони твердять, що гостей до резиденції президента у Карпатах, де відбувалося святкування, доставляли гелікоптерами ДСНС. Офіс Президента та сам Єрмак це заперечують.