Розбійні напади, катування та вбивства людей: на Львівщині правоохоронці повідомили про підозри учасникам банди (Відео)

Кайдани

Затримали банду під час останнього розбою у Харківській області

На Львівщині правоохоронці повідомили про підозри учасникам угруповання за озброєні розбійні напади, катування та вбивства людей. Про це повідомляє поліція області, передає “5 канал”.

За даними слідства зловмисники з вогнепальною та холодною зброєю нападали на будинки мешканців та офісні приміщення. Повідомляється, що вони вимагаючи гроші та цінності, зв’язували та катували потерпілих, від отриманих травм двоє з них померли. Злочинці скоювали напади на Львівщині, Івано-Франківщині, Закарпатті та в інших регіонах. Зловмисники – раніше судимі. Вони ретельно готувалися до злочинів та вчиняли їх за затвердженим сценарієм. Затримали банду під час останнього розбою у Харківській області.

“Вивчали сам об’єкт, довгий час, спостерігали. Вивчали самих потерпілих, їхній час повернення додому. Проникали в помешкання 10-12 година ночі, катували людей, вибивали інформацію про знаходження грошових коштів, цінностей”, – зауважила керівник управління стратегічних розслідувань Нацполіції Роман Рибінський.

Як повідомляв 5.UA, у п’ятницю, 24 липня, райсуд Харкова призначив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою Дмитру Михайленку, імовірному спільнику Максима Кривоша, який 21 липня захопив автобус із заручниками в Луцьку.