Одна область відмовляється покидати червону зону

Львівщина відмовляється покидати черву зону карантину. Обласна держадміністрація звернулася до державної комісії ТЕБ і НС.

Про це заявив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис на брифінгу 25 листопада.

Відмову переходити з червоної зони посадовець пояснив наближенням різдвяно-святкового періоду, що буде черговим фактором ризику захворювань на коронавірус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ляшко пояснив, для чого в жовтих зонах посилюють карантин

“У вівторок (30 листопада. – Gazeta.ua) буде засідання комісії ТЕБ і НС. І з огляду на те, що в нас є позитивна тенденція і показники дозволяють вийти з червоної зони, ми на прохання адміністрації вирішили поки що утримувати на території червоний рівень епіднебезпеки до стабільнішої ситуації”, – сказав Чемерис.

Додав, що зараз важливо дотримуватися карантинних обмежень і нарощувати показники вакцинації.

Ситуація із захворюваністю на коронавірус покращилися в Києві, Донецькій, Одеській і Херсонській областях. Це означає, що ці регіони згодом можуть покинути червону зону.

У Львівській і Луганській областях повністю стабілізувалися показники поширення Covid-19. Ці регіони можуть вийти із червоної зони найближчим часом, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Готувалася до послаблення карантину й Одеська область. 22 листопада вона мала вийти з червоної зони карантину, однак епідеміологічні показники не дозволили цього зробити. У регіоні залишили найвищий рівень карантинних обмежень.